Příměstský Biketábor 2021

Stejně jako v loňském roce i letos cyklistický tým Talent Bike připravuje "Příměstský tábor". V loňském roce se podařilo zrealizovat padesát procent příměstského Biketáboru. "První skupina to zvládla na 1*, bohužel pro druhou skupinu již z důvodu pandemie COVID19 nebylo možné tábor uspořádat.

"Dle ohlasu dětí a rodičů opět chystáme na prázdniny Příměstský Biketábor a doufáme, že se situace natolik zlepší, že budeme moci s dětmi absolvovat oba naplánované turnusy. "Vzhledem k aktuálnímu stavu bude vše zajištěno za velmi přísných hygienoepidemiologických opatření."

Děti se určitě mohou těšit na další nové zkušenosti v technice ovládání kola, péče o kolo, ale i hry a soutěže o drobné ceny a ocenění. "Po ukončení bychom rádi všechny účastníky přivítali na šestém závodě Talent Bike series 2021, který se pojede 24. července 2021 na Vysoké u rozhledny mezi obcemi Miskovice a Suchdol. 

Přihlášku, prohlášení o bezinfekčnosti, zmocnění k odvozu na zdravotní prohlídku, souhlas GDPR zde v podobě foto, nebo pošleme komplet v pdf formátu na váš e-mail.

Na stránkách www.talent-bike.cz a partnerských stránkách partnera týmu www.svoboda.info dále samozřejmě najdete i aktualizované informace nejen o BIKEtáboru, ale i k závodům Talent Bike series 2021.


Obrázky k novince

Novinky
Talent Bike byl na ExtrémBiku v Mostě díky klukům z klanu Horáků !!! Klan Horáků ve složení: Jonáš, Jakub ml. a Jakub st. + support Alice Horáková reprezentovali Talent Bike Cycling team na závodě Českého poháru XCM na ExtrémBike ...
25.06.2022
Registrace na pátý závod Talent Bike series 2022 spuštěna !!! Registrace na pátý závod Talent Bike series 2022 spuštěna !!! Své registrace posílejte na adresu: info@talent-bike.cz ve tavru: Jméno a příjmení: Team: Kategorie: * UCI kod licence: ( platí jen ...
20.06.2022
Průběžné pořadí Talent Bike series 2022 po 4.závodu 4.6.2022 Průběžné pořadí Talent Bike series 2022 po 4.závodu 4.6.2022 ...
05.06.2022
Nahoru